Sıkça Sorulan Sorular

EN ÇOK MERAK EDİLENLER

Tüm kredi ve banka kartlarınız ile anında ve güvenli ödeme yapabilirsiniz. Aynı zamanda firmamızın bütün bankalar ile anlaşması bulunduğundan düşük ücretler ile Havale/EFT gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Bilgi güvenliği açısından 256 Bit SSL teknolojisi sağlanan Shopier altyapısı kullanılmaktadır. Herhangi bir sorun durumunda Shopier yetkilileri ile görüşerek iade/iptal talep etme şansınız mevcut.

(İstanbul Nişantaşı’nda bulunan ofisimizde misafir olup elden ödeme de gerçekleştirebilirsiniz.)

Hayır, tüm sosyal medya destek hizmetlerimiz şifresiz yönlendirme ile gerçekleşmektedir. Herhangi bir özel bilginizi talep etmiyoruz.

Sitemiz üzerinden satın alacağınız tüm instagram hizmet paketleri tamamen aktif ve gerçek kişilerden oluşur. Aktif ve gerçek kişilerin profilinize direkt katkısı olabilir ve bu da organik olarak hesap etkileşim seviyesinin artmasını sağlar. Instagram takipçi ve dünya geneli paketlerimizde gönderilen kullanıcıların büyük bir kısmı gerçektir. Kurumsal veya bireysel hesaplarınızda, paylaşımlarınızın çok daha fazla kişi tarafından görülmesini sağlar ve kolay bir şekilde popülarite kazanmanıza yardımcı olur. EOS Medya tecrübesiyle gönül rahatlığıyla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hayır. Instagram profilinizden kesinlikle bilginiz dahilinde olan veya olmayan paylaşımlar yapılmaz. Sunmuş olduğumuz hizmet profesyonellerin ve kurumsal şirketlerin tercihleri arasındadır. Güvenli bir şekilde tüm profilleriniz için destek satın alabilirsiniz. Detayları ‘kurumsal’ bölümünden inceleyebilirsiniz.

Ödeme yönteminize bağlı olarak süreler farklılık göstermektedir. Ortalama 0-1 Saat (Genelde 10DK) içerisinde bütün işlemler tamamlanıp sorunsuz teslimat gerçekleşmektedir. Olası bir sorun durumunda Canlı destek ve WhatsApp hattımız siz değerli müşterilerimiz için 24/7 olarak destek vermektedir.

EOS Medya’dan gerçekleştireceğiniz bütün Instagram takipçi siparişlerinde gönderilecek olan kullanıcılar tamamen aktif ve gerçek kişilerden oluşmaktadır. Bu bağlamda ön görülen azalma miktarı genelde %10-20 aralığındadır. ‘Ticari müşterilerimiz’ için otomatik telafi sistemi çalışmakta ve aylık kayıpları düzenli olarak firmamız tarafından karşılanmaktadır. Sizde denemek isterseniz sekmelerden Kombo seçeneğine tıklamanız yeterli.

Evet, bünyemizden gerçekleştireceğiniz instagram takipçi satın al işlemlerinde sağlanan takipçilerin tümü gerçek ve aktif kullanıcılardır. Bu nedenle, profilinizin doğal etkileşimini de arttırmanıza son derece yardımcı olur. Buna ek olarak, Doğal Türk beğeni almanız ve fotoğraflarınızın hashtaglerde daha çok görünmesini de sağlayacak ve potansiyelinizi arttıracaktır.

Güvenli Sipariş

İnternet ortamının tartışılmaz en önemli konusu güvenlik. EOS Medya olarak her siparişinizde sizlere en güvenli altyapıyı sunmaktan gurur duyuyoruz. Ödemeleriniz,256 Bit SSL koruması ve güvenli ödeme altyapımızla tamamen sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. TP, kart ile alışverişiniz esnasında, asla kart bilgilerinizi saklayamaz veya paylaşamaz. Türkiye’nin en güvenilir online ödeme altyapı sağlayıcısı Shopier.com aracılığı ile ödemeniz 3D Secure korumasıyla veya anlaşmalı bankalardan herhangi biri üzerinden Havale veya EFT yolu ile alınıp, hızlıca onaylanmaktadır.


Hızlı Teslimat

Ödemeniz sonrasında, siparişiniz anlık olarak oluşturulur. Siparişleriniz 7/24 otomatik olarak işlenir ve hızlıca teslim edilir. Tüm siparişleri ortalama 0-60 dakika içinde tamamlamaya özen gösteririz. Siparişiniz ile ilgili herhangi bir soru veya problemde yine 7/24 destek hattımız sizlere hızlıca yardımcı olmaktadır. Siparişinizin takibini sizlere gönderilen mesaj detaylarından da yapabilirsiniz.

En önemlisi ‘Müşterilerimiz kazandıkça bizde kazanırız’ mantelitesiyle yolumuza devam ediyor; ‘Kazan-Kazan’ ilişkisi ile gelir geçer değil sürekli sabit hizmet amaçlıyoruz.


Müşteri Memnuniyeti

Sadece satış öncesi değil satış sonrası da gerekli desteği veren, olası sorunlara destek vermekten vazgeçmeyen bir anlayışla işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. WhatsApp, Mail, SMS, Telefon(Mesai saatleri içinde) ile istediğiniz zaman profilinize özgü çözümler üretip hizmetinize sunuyoruz. Gerçekleşmeyecek hiçbiri işlem için onay oluşturmuyor, müşteriyi zor duruma sokup günlerce, aylarca beklemesini engelliyoruz.


Gizlilik

Gizlilik Sözleşmemiz gereği bilgileriniz asla üçüncü kişilerle paylaşılamaz veya sızdırılamaz. Takipcinoktam.com üzerinden vermiş olduğunuz her sipariş üst düzey güvenlik önlemleri altında gerçekleştirilir ve bilgilerinizin paylaşılma şansı yoktur. Bu konuda gösterdiğimiz hassasiyetten emin olabilir, güvenle siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda müşteriyi düşünüyor ve her türlü sorun için hukuki yolları açık bırakarak haklarımızı saklı tutmuyoruz.