Instagram Destek Hizmetleri

Instagram Destek Hizmetleri

EOS Medya olarak sosyal medyada gelişip büyüyebilmeniz için bütün imkanları önünüze sunup size en iyi ve sorunsuz hizmeti vermeye gayret gösteriyoruz. Profillerinizin doping işlemlerinin yanı sıra organik olarak portföyünüzü genişletebilmeniz için müşterilerinize / hedef kitlenize doğrudan erişim sağlayabileceğiniz hizmetlerimizi de sunuyoruz.

Organik olarak gelişim sağlayabilmek için geliştirdiğimiz yazılım ile profillerinizin büyümesi için yapmanız gereken tek şey arkanıza yaslanmak. Peki sizin için nasıl hizmetler sunuyoruz?

• Otomatik Takip ve Beğeni (Keşfet,Lokasyon,Hashtag ve Kullanıcı)
• Otomatik Yorum
• Otomatik Takipten Çıkarma
• Otomatik Direkt Mesaj
• Cinsiyet ve Lokasyon tercihli takipçi çekme
ve daha fazlası...


İstediğiniz sayfanın, etiketin veya bölgenin kullanıcılarına direk erişim sağlamak ister miydiniz?


EOS Sosyal Medya Ajansı
Misal İstanbul Nişantaşı’nda hizmet veren bir butiğiniz var ve hem çevrede bilinirliğinizi arttırmak hem de online ortamda profilinizi geliştirmek istiyorsunuz. Potansiyel müşterileriniz her gün Nişantaşı lokasyonunda fotoğraflarını paylaşıyor ve erişim sağlamanız için sizleri bekliyorlar. Otomatik takip ve beğeni hizmetlerimiz ile markanızın varlığını yakınlardaki müşterilere ulaştırmak bir telefon uzağınızda.

EOS Sosyal Medya Ajansı

Aynı işlemi herhangi bir etiket(hashtag) üzerinde uygulamakta tabiki mümkün. Sizinle ortak payda içinde buluşan ve sayfanızdan haberdar olmayan bütün kullanıcılara direk erişim sağlayabilirsiniz.


İkame ürünler satmış olduğunuz veya belirlediğiniz herhangi bir sayfanın aktif kullanıcılarını siz hiç yorulmadan yazılımımız otomatik olarak takip ediyor ve sponsorlu reklamlara para saçmadan istediğiniz portföye dilediğiniz zaman erişim sağlayabiliyorsunuz.

EOS Sosyal Medya Ajansı

Belirlediğiniz herhangi bir paylaşıma yorum yapan veya beğenen kullanıcıları Cinsiyetlerine ve profil kategorilerine göre ayırarak hangi tür kullanıcı istiyorsanız onları profilinize çekme imkanı sunuyoruz.

EOS Sosyal Medya Ajansı

TÜM BUNLAR VE DAHA FAZLASI HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN...